HAKKIMIZDA

1985 yılında çağdaş, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmak adına çıktığımız yolda 28 yıldır faaliyet gösteren firmamızın yeni şubesi olan Şanlık Market Beylerbeyi mağazamızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
 Özel otopark ve vale hizmeti.
 Güvenli ve hızlı evlere servis.
 Koşulsuz müşteri memnuniyeti.
 Özel günler ve davetler için ev usulü yapılan sıcak soğuk yemekler ve meze siparişlerini özenle hazırlanır.

Devamını Görüntüle

REYONLARIMIZ

Şanlık Süpermarket olarak 25 seneyi aşkın tecrübemizden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize geniş ürün yelpazesi ile kendi mutfağında üretilen ev yemeklerinden sıcak soğuk mezelere, günlük taze Et reyonumuzdan Edirne ili Keşan ve Çanakkale ilinden özel yetiştirilen hayvanlardan işletilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Manav reyonumuzda özenle seçilen sebze ve meyvelerden oluşmaktadır.

Devamını Görüntüle

KALİTE BİLİNCİMİZ

Siz güvendesiniz, bizim içimiz rahat Şanlık Süpermarket , gıda ve gıda dışı olmak üzere tüm ürünleri, sizin koşulsuz güvenliğinizi sürekli kılmak için sağlıklı ortamda sunmayı hedef olarak belirlemiştir. Şanlık Süpermarket müşteri sağlığını sürekli kılmak amacıyla tüm faaliyetlerinde kalite odaklı süreçlerini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Devamını Görüntüle